toppbilde Kontoret stor2

toppbilde Kontoret mobil

Kontoret

163x113-troste
Thomas Røste

Daglig leder

Tlf: 61 22 67 04
Mobil: 976 83 366
thomas@skogvang.no
Solvar-Roeste-162x113
Solvår Røste

Økonomisjef

Tlf: 61 22 66 02
Mobil: 907 92 783
sroeste@skogvang.no
163x113-lhroste
Lars Harald Røste

Controller

Tlf: 61 22 67 07
Mobil: 913 54 450
lhr@skogvang.no
Bjorg-Aaen-162x113
Bjørg Aaen

Lønns- og regnskapsansvarlig

Tlf: 61 22 66 99
bjorg@skogvang.no
Gunnar-Herregarden-162x113
Gunnar A. Herregården

Avdelingssjef/
Installatør Lillehammer

Tlf: 612 46 542
Mobil: 958 47 629
gunnar@skogvang.no
Anne-Marie-Brathovde-162x113
Anne Marie Brathovde

Ordre- og faktureringsansvarlig

Tlf: 612 26 699
amb@skogvang.no
163x113-sbardslistuen
Synnøve Bårdslistuen

Kontor

Tlf: 612 26 699
synnove@skogvang.no
163x113-tsagheim
Torbjørn Sagheim

Saksbehandler

Tlf: 612 46 541
Mobil: 958 47 628
torbjorn@skogvang.no
Torstein-Sagheim-162x113
Torstein Sagheim

Installasjonssjef

Tlf: 612 26 706
Mobil: 976 67 985
torstein@skogvang.no
rune-Skogheim-162x113
Rune Skogheim

Saksbehandler

Tlf: 612 26 717
Mobil: 951 32 510
rune@skogvang.no
Pal-Graedler-162x113
Pål Graedler

Avdelingssjef / installatør
Gausdal

Tlf: 612 26 712
Mobil: 417 33 758
paal@skogvang.no
Kjell-biks-Ostensen-162x113
Kjell Østensen

Formann

Mobil: 612 26 710
Mobil: 976 67 980
biks@skogvang.no
Stein-Antonsen-162x113
Stein Antonsen

Butikksjef

Tlf: 612 26 708
Mobil: 950 35 591
butikk@skogvang.no
helge skog
Helge Skog

Formann Lillehammer

Mobil: 952 71 617
helge@skogvang.no
Dag-Ring-162x113
Dag Ring

Avdelingsjef / Installatør

Mobil: 480 43 239
dag@skogvang.no

Vi er din totalleverandør av elektrotjenester.

kontakt oss knapp